• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН «Біжи заради СВОГО здоров’я»

   «Щоб зробити добру справу, не обов’язково чекати завтрашнього дня – зробіть її сьогодні» – таким девізом заручилися учні та працівники Березнегуватського професійного ліцею 6 квітня 2018 року.

    За ініціативи ліцею та  за підтримки Березнегуватської районної державної адміністрації, до Всесвітнього дня здоров’я було проведено Благодійний марафон «Біжи заради СВОГО здоров’я». Організатори запропонували кожному охочому долучитися до благодійної ініціативи – марафону, завдяки якому будуть зібрані кошти на допомогу в придбанні ліків до Березнегуватської центральної районної лікарні. Долучилися ж до участі в заході також всі державні установи, організації, підприємства, школи селища та району.

   Підготовка ж до заходу розпочалася значно раніше. Також активною молоддю ліцею було проведено наступну роботу. Учні професії «Оператор комп’ютерного набору» розробили емблеми для учасників марафону, підготували іншу друковану продукцію, необхідну для проведення заходу. Юнаки з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва (категорій А1, А2, В1), водій автотранспортних засобів (категорії «С1»)» провели заміри дистанції та розставили відповідні вказівні знаки вздовж усього шляху марафону (від 200м до 1200м). Загальна ж довжина дистанції сягала 2400м. Для контролю безпеки життєдіяльності учасників заходу під час забігу були запрошені представники Національної поліції Березнегуватського району та працівники «швидкої допомоги».

    Реєстрація учасників розпочалася в день марафону – 6 квітня о 11.00. Розмір мінімального благодійного внеску для дітей та учнів становив 20 грн, для дорослих учасників – від 40 грн.  Розпочався захід з привітань директора Березнегуватського професійного ліцею Павліченко Лариси Станіславівни та голови районної державної адміністрації Дмитріва Владислава Мирославовича, які побажала учасникам марафону витримки, спритності та подякувала за підтримку усім присутнім. Ведучі – учні ліцею Наконечна Альона та Чахіров Максим – поділилися з присутніми  власною позицією стосовно здорового способу життя та закликали усіх присутніх дбати про своє майбутнє, а відтак – про здоров’я. До головної часини заходу – безпосередньо марафону, учасників підготував викладач ліцею Біль Володимир Володимирович, який запропонував розім’ятися перед забігом. «Дорослому» марафону передував «дитячий» (вікова категорія – від 5 до 10 років). Маленькі учасники, здолавши відповідну дистанцію, отримали за свої старання солодкі призи та кольорові кульки. Місця розподілились таким чином:

      в категорії «Діти віком від 2 до 10 років серед хлопчиків» :

  І місце – Гордієнко Ярослав,  ІІ місце – Онищенко Максим, ІІІ місце  – Пересунько Богдан;

  в категорії «Діти віком від 2 до 10 років серед дівчаток»:

  І місце – Артюшенко Єлизавета, ІІ місце – Міщенко Дар’я, ІІІ місце – Казак Дар’я. 

     Дорослим же учасникам довелося докласти чимало зусиль, щоб дістатися бажаного фінішу. Однак, в погляді тих, хто здолав відстань одним із перших, виразно читався захват перемоги. Учасники різних категорій отримали свої грамоти переможців, а головне – продемонстрували собі і всім присутнім свою витримку та завзятість. Серед старших учасників місця розподілились таким чином:

     в категорії «Учні до 18 років серед юнаків»: І місце – Ткач Владислав, ІІ місце – Біланенко Валерій, ІІІ – Дрозд Станіслав;

      в категорії «Учні до 18 років серед дівчат»: І місце – Степаненко Аліна, ІІ місце – Самсонова Анна, ІІІ місце – Лянна Сніжана;

     в категорії «Старші 18 років серед чоловіків»: І місце – Кривошей Дмитро, ІІ місце – Леваневський Вадим, ІІІ місце – Пащенко Андрій;

    в категорії «Старші 18 років серед жінок»: І місце – Доценко Вікторія, ІІ місце – Дерешок Світлана, ІІІ місце – Луценко Наталя.

    Також свої нагороди отримали Баранов Володимир наймолодший учасник та  Чимбура Олена Іванівна – найстарший учасник марафону.

    Грамоти переможцям вручали директор Березнегуватського професійного ліцею Павліченко Лариси Станіславівни та голова районної державної адміністрації Дмитрів Владислав Мирославович.

    Безумовно, учасники марафону, витративши чимало сили під час забігу, потребували її відновлення. На допомогу прийшли учні ліцею з професії «Кухарі», які пригостили присутніх поживною кашею та корисним фруктовим напоєм. Гості із задоволенням смакували та ділилися своїми враженнями від заходу.

      Але найголовніше, що сталося цього дня – зусиллями небайдужих щедрих учасників було зібрано 6525 грн. Кошти відразу ж урочисто передали головному лікарю Березнегуватської центральної районної лікарні Самойловій Вікторії Анатоліївні, яка подякувала учасникам та організаторам за вагомий внесок у нелегку справу – рятувати життя.

    Тож варто пам’ятати, що лише ми самі обираємо шлях, яким будемо йти по життю. Виховуймо в нащадках доброзичливість, відповідальність, чуйність, бажання допомагати іншим і тоді, ми певні, нас чекає світле, здорове майбутнє. 


  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік