• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Біль Володимир Володимирович

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Викладач з предмету “Фізична культура”

   

  Навчальний заклад  МДУ імені В.О. Сухомлинського
  Факультет  Фізчичне виховання
  Спеціальність  Вчитель фізичної культури і валеології, керівник спортивних секцій, організатор туристичної роботи.
     
  Катагегорія  Спеціаліст
  Стаж роботи  18 років
  Проблемна тема  Формування здорового способу життя – одна з важливих проблем професійного навчання.
  Досягнення (грамоти, конкурси) 1.Грамота Миколаївського обласного управління фізичного виховання та спорту в 2005 р., за підготовку збірних команд і участі в ІV Молодіжних спортивних іграх ПТНЗ, які посіли ІІІ місце.
  2.Грамота управління освіти і науки за підсумками 2011/2012 н.р. (Нкз. №306-К від 06.04.2012 р.)
  Педагогічне кредо  Справжні професіонали шліфують основи своєї справи кожен день.

   

  Веселі старти

  10 вересня керівник по спорту Біль В.В. провів у стінах нашого ліцею спортивні змагання  до Олімпійського тижня «Веселі старти». У змаганнях взяло участь 2 команди ліцею. Учні 70 групи трактористів (I курс) та 69 група трактористів (III курс).

  «Веселі старти» розпочались і справді – весело! Команди брали участь у різноманітних спортивних іграх та конкурсах.

  Перемогу здобула команда трактористів-третьокурсників.

   

  Районна Спартакіада

  11 вересня на центральному стадіоні смт. Березнегуватевідбулася спартакіада серед учнів шкіл та ПТНЗ району. 5 команд взяло участь у змаганнях з таких видів спорту: легкоатлетична естафета, шахи, настільний теніс, міні-футбол та перетягування канату. За команду ліцею виступили учні I курсу  – 70 гр. трактористів та 37 гр. кухарів.

  Загалом команда ліцею посіла II місце в таких естафетах: в легкоатлетичній, шахи, настільний теніс, перетягування канату, А у змаганнях з міні-футболу – III місце. За результатами змагань наша команда зайняла II загальнокомандне  місце

   

  Міні-футбол

  З 21.09-25.09.2015 р. керівник по спорту Біль В.В.  провів змагання з міні-футболу на території  навчального закладу, між учнями та працівниками ліцею,  де взяло участь  5 команд.

  I місце зайняла команда інженерно-педагогічних працівників ліцею,

  II місце отримала 70 гр. трактористів, ну а III – місце наша 69 гр. трактористів

   

  ” Козацький Гарт “

  До дня Захисника України та до дня українського козацтва керівник по спорту Біль В.В. провів спортивні змагання серед учнів та педагогічних працівників ліцею ” Козацький Гарт “.

  Спортивні змагання “Нумо, хлопці!”

  Що ж за свято без спортивних змагань? Особливо, якщо це – День Збройних сил України! Адже чоловіки – це сильна стать, наша опора і надія. От і наші хлопці показали свою мужність та спритність. У змаганнях брало участь 2 команди “Пітбулі” та “Бультер`єри”. Перемогу здобули “Пітбулі” з рахунком 9:6.

   

  Кубок ліцею з волейболу

  27 лютого 2016 року проводився 10-ий традиційний відкритий кубок Березнегуватського професійного ліцею з волейболу. В змаганнях прийняло участь 4 команди: “Ліцей-ветерани” (учні, які закінчили навчання), “Ліцей-учні” (учні, які зараз навчаються), “Жовтневе” (с. Новоукраїнка) та команда ім. М.І.Башкірова.

  З привітальними словами виступили директор Березнегуватського професійного ліцею Павліченко Л.С.  та провідний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту РДА Дорофєєв В.М. Вони привітали учасників змагань та гостей  турніру. Слід відзначити, що серед гостей були присутні ветерани спорту, зокрема волейболу: Волинець Г.В., Степанюк Г.П., Савенко А.Д., Толстой М.Г., Ватюк О.В.

  Змагання проводилися по круговій системі, тобто кожна команда мала зіграти з усіма командами. В ході змагань I місце зайняли “Ліцей-ветерани” ; II місце –  “Жовтневе”; III місце – команда ім. М.І.Башкірова; IV  місце – “Ліцей-учні”. Всі команди були нагороджені грамотами? кубками.

   

   

   

   

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік