• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Вони для нас виборюють життя…

     День українського добровольця

      День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року відбувся перший відкритий вогневий бій у Харкові на вулиці Римарській російсько-українського протистояння, в ході якого українські сили відбили штурм проросійських бойовиків.

     День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

     День українського добровольця – це і нагадування всім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишаємось її добровольцями. Вояками доброї волі. І нашим святим обов’язком залишається боротьба за справжню Державу без корупції та політичного лихварства. Ставши на захист України, ми вже не маємо права відступати.

       З метою виховання патріотизму в Березнегуватському професійному ліцеї бібліотекар Титаренко А.Б. провела лінійку для учнів ліцею. Також в ній взяли участь учні 38 групи «Кухар»: Молдован Юлія, Наконечна Альона та Лянна Сніжана.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік