• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Відбулись пожежно-тактичні навчання в гуртожитку Березнегуватського професійного ліцею

  20 жовтня на території гуртожитку Березнегуватського професійного ліцею відбулися пожежно-тактичні навчання щодо гасіння пожеж та рятування людей в гуртожитках.

  У навчаннях взяли участь 9 Державна пожежно-рятувальна частини Березнегуватського району, 5 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 15 чоловік особового складу, а також учні, викладачі та чергові гуртожитку.

  Основною метою тренування стала перевірка готовності працівників гуртожитку до першочергових дій у разі виникнення пожежі, а також відточення рятувальниками професійної майстерності.

  За тактичним задумом, на першому поверсі п’ятиповерхового гуртожитку в кімнаті коменданта внаслідок короткого замикання електропроводки, сталася пожежа.

  У коридорах утворилось щільне задимлення.

   Працівниками закладу оповіщено про подію до Служби порятунку та вжито першочергові заходи. По прибуттю вогнеборцями подано стволи на гасіння умовної пожежі та захист суміжних приміщень від перекидання полум’я.

  Від Служби порятунку до спеціальних тренувань залучалось 11 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Також у навчаннях взяли участь представники філії аварійних бригад ПАТ «Миколаївобленерго» та  «Миколаївгаз» Березнегуватського району, карета швидкої медичної допомоги та співробітники поліції.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік