• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Від легковажності до відповідальності

     Чи не кожні батьки прагнуть з-поміж головних моральних чеснот виховати в своїй дитині самостійність та відповідальність. У Березнегуватському професійному ліцеї впевнені – учні стануть самостійними, якщо надати їм таку можливість. З цією метою 17 листопада 2016 року в нашому навчальному закладі було організовано День учнівського самоврядування, приурочений до Міжнародного дня студентства. Учні неабияк захопилися цією ідеєю і вже заздалегідь почали готуватися до незвичних  для них образів та ролей.

    Керувати життям ліцею в цей день довелося президенту учнівського самоврядування – Ковчинській Аліні. На допомогу керівникові пристали заступники – Городецький Віктор та  Будна Наталя. Естафету психолога перейняла Юсків Олена. Майстрами виробничого навчання уявили себе Осипов Валерій, Верескун Анастасія, Бондаренко Ярослав, Логвін Віталій, Качорак Олександр. Ролі викладачів приміряли на себе Лукашенко Володимир, Лавров Артем, Безніцький Руслан, Степаненко Аліна, Рязанцева Тетяна, Єлфімова Тетяна, Медведєв Сергій, Дубінніков Артем.

    Педагогічний колектив контролював роботу своїх дублерів і був приємно вражений відповідальністю, з якою учні поставились до завдання. А головне – діти проявили якості лідерів, уміння діяти в колективі, зуміли дослухатися один до одного та працювати на досягнення спільної мети. А метою було – провести цікавий, пізнавальний день в стінах рідного ліцею власними зусиллями. І їм це вдалося – сумлінно виконаний рейд запізнення, уроки проведені вчасно, дисципліна контролювалася якісно. Можна бути впевненими, що ми виховуємо гідне покоління сумлінних громадян своєї держави.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік