• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Голодомор 1932-1933р.р.

     23 листопада в нашому ліцеї був проведений  захід в рамках міжнародної акції, присвяченої 85-м роковинам Голодомору „Запалімо свічку пам’яті!”.

    У ході заходу  учнів ознайомили із страшними сторінками історії України; через відеоматеріал, показали причини і результати голодомору 30х років ХХ ст., поглибили їх  знання про Голодомор як геноциду Українського народу, його причини, перебіг і наслідки. На цьому заході акцентували, що Голодомор 1932 – 1933 років був наслідком не стихійного лиха, а спланованим системним заходом тоталітарного комуністичного режиму, був злочином геноциду.

    Педагоги наголосили на сміливому чині Людей Правди та особливостях їх внеску у викриття злочинів комуністичного режиму, цей захід сприяв розвитку інтелекту як головної умови всебічного розвитку особистості, її самореалізації як громадянина України. Учні були стурбовані долею невинних жертв тоталітарного режиму і сприймали чужу біду та біль як свій власний. Працівники та  учні ліцею прийняли участь у заході із вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, зокрема акції “Запали свічку”.

   

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік