• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  День добра і пошани людей старшого покоління

      1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

        День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима – нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

       От і учні Березнегуватського професійного ліцею (а саме – представники 38 групи кухарів Анташян Артур і Лянна Сніжана) привітали пенсіонерів нашого навчального закладу  зі святом. Разом із щирими побажаннями, діти презентували від імені дирекції ліцею приємні подарунки.       

      Висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші пенсіонери, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави в цілому та рідного ліцею зокрема.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік