• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  День сім’ї

     Сім’я – це найбільший скарб людини. Це те, без чого не можна уявити свого життя, свого існування. Вже 25 років поспіль, 15 травня, світ відзначає Міжнародний день сім’ї.

      Це свято започатковане для того, щоб люди не забували про те, що родина – це сенс існування людського життя, це те, заради чого варто жити. Окрім того, свідомі громадяни розуміють, що щаслива родина – щаслива країна. От і 38 група кухарів зі своїм класним керівником Щур М. П. провели тематичну виховну годину, яка мала на меті показати дітям неоціненність сімейних відносин, а до всього наголосити на тому, що всі ми у нашому ліцеї – велика дружня родина. Учні мали можливість зобразити своє індивідуальне розуміння поняття «сім’я», тут варто зазначити, що одні малювали, інші  писали свої думки. Далі дітям було запропоновано скласти українські прислів’я, які якнайкраще передають сутність українського менталітету та показують, що для нашого народу найважливіше – це сім’я з усіма її цінностями. Також учні висловили свої думки з приводу того, як вони розуміють подані прислів’я. Найкумеднішим завданням, яке всіх звеселило – це, безперечно, було написання власної казки учнями. І хоч казка вийшла не зовсім зрозумілою, зате вона була смішною та викликала тільки позитивні емоції. А наостанок всі поринули в атмосферу ліричності, ніжності і суму, оскільки до перегляду був представлений короткометражний мультфільм  «Bear Story» («Ведмежа історія»), який показав, що сім’я – це те, що допомагає боротися з труднощами і завжди сподіватися тільки на краще. А наостанок за свою активність 38 група кухарів отримали солодощі до чаю.

         Кожен повинен усвідомити для себе, що не тільки 15 травня, а щогодини, щодня ми повинні пам’ятати, що сім’я – це наш надійний тил, це ті люди, які завжди нас зрозуміють, підтримають і ніколи не виставлять нас глум, а головне – приймуть нас такими, якими ми є.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік