• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Допомога бійцям АТО

      Коли життя йде повним ходом…коли в житті нашому і радощі й печалі…серце кожного свідомого громадянина нашої України не покидає  думка про таку страшну, таку близьку і далеку водночас війну на Сході України.

      Безперечно, ми живемо з надією на світле та мирне майбутнє для нашої Батьківщини, для нас. Але ми не маємо жодного права нехтувати розумінням того, що наші хлопці ціною власних життів відстоюють нашу незалежність, нашу Україну.

     В такий нелегкий для всіх нас час ми покладаємо всі зусилля на те, щоб нарешті над нашою Україною розійшлися хмари війни і заясніло мирне небо. Хочеться сказати, що наші захисники – це герої, які ладні віддати своє життя заради нас і нашого мирного сьогодення. Ми ж, в свою чергу повинні постійно підтримувати їх як молитвами, словами безмежної вдячності так і такими звичними і необхідними речами, а саме – продуктами харчування.

      Наш Березнегуватський професійний ліцей на чолі з директором, працівниками та учнями всіляко намагаємося підтримувати воїнів АТО. Саме тому було вирішено від імені ліцею надати допомогу у вигляді випічки (булок). Всі ми сподіваємося, що такий незначний внесок все-таки зможе хоч трішки додати в серцях бійців віри в те, що ми всі за них турбуємося, всіх їх чекаємо живими і здоровими, і саме тому ось ці булки – це знак мирного домашнього затишку, якого так не вистачає на фронті.

     Повертайтеся живими, герої!

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік