• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  «Допоможемо разом!»

  Щороку на початку грудня українське суспільство разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

  Учні Березнегуватського професійного ліцею дотримуються думки, що доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство. З цим переконанням представники учнівського самоврядування ліцею, а саме: Ковчинська Аліна, Степаненко Аліна, Юсків Олена, Єлфімова Тетяна, Бондаренко Богдан, Логвін Віталій, Медведєв Сергій,  Зиков Ігор, Лукашенко Володимир, Верескун Анастасія, Шамова Ірина, провели акцію «Допоможемо разом!»  до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями. Було ініційовано збір коштів  на подарунки дітям Центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів у Березнегуватському районі.

  Завдяки доброчинності жителів нашого селища, учасникам акції вдалося зібрати 1348,75грн.  Особливо хочеться подякувати тим, хто активно долучився до акції: Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ст..,  працівникам Приватбанку, Ветаптеки, магазину «Меблі»; приватним підприємцям Неменку В., Степанюк М.., Попович Р., Бодоріній О.

  Прикро вразили люди, які залишилися байдужими до долі дітей,  для яких збиралися кошти. Та незважаючи на нерозуміння, з яким зустрілися наші учні, день видався вдалим і діти, обмежені у фізичних можливостях, отримають подарунки та позитивні емоції від людей небайдужих. Сподіваємось, що тепло і співчуття людських сердець допоможуть людям з обмеженими фізичними можливостями знайти свій шлях у житті та стати гідною опорою рідній країні.

  Волонтерський рух Березнегуватського професійного ліцею.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік