• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  До Дня Гідності і Свободи

      В нашому ліцеї, до Дня Гідності і Свободи, окрім класних годин, в.о. заступника з НВихР Казак Н.В. була організована та проведена  виховна година «Євромайдан – Революція Гідності. Повна хронологія».

     З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також вшанування мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору, та на підтримку ініціативи громадськості Президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким в Україні встановлено свято — День Гідності та Свободи, що відзначатиметься щорічно 21 листопада.

    Зараз гідність все більше і більше відроджується в українському суспільстві.Все більше з’являється Громадян, котрі здатні не боячись сказати: «Я не дозволю себе принижувати! Я так не хочу! Мене це не влаштовує! Я гідний і заслуговую кращого!» Справжні європейські цінності прийдуть до нашої держави тоді, коли тут буде повага до Людини і до її гідності.

        Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

     

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік