• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Екскурсія до Києва

   Ось нарешті настали ті довгоочікувані дні, коли учні нашого ліцею сіли до потягу Херсон – Київ.

  Бажаючих відвідати столицю було чимало, тому учнів розділили на дві групи – одна вирушила у подорож 26 травня, а інша познайомилася з Києвом 28 травня. Ніч для обох груп проминула непомітно –  ми в Києві!!! Гостей зустрів величезний вокзал. Далі учні з педагогами зайшли до станції метро – ескалатор, підземна залізниця та станції, які відрізняються одна від одної – вражало все! В столиці багато визначних місць, які варто побачити, але звичайно ж все за один день обійти неможливо. 

  Будь-яка екскурсія починається з огляду найстаровинніших пам’яток –білокамінні  церкви  з золотими куполами розташувалося серед купи дерев на лівому березі Дніпра, Золоті ворота. Здається, це місце пронизане давниною. Учні пройшли по алеї Героїв Небесної Сотні, пройнявшись болем та розпачем загиблих та їх рідних. Відвідали Поділ, Руїни Десятинної церкви, Майдан Незалежності, малий будинок прийомів для Президента «Будинок з химерами»,  Пам’ятка архітектури у стилі класицизму, «червоний» корпус університету ім. Т. Г. Шевченка, Парк «Володимирська гірка» , Андріївський узвіз, Михайлівська площа, Михайлівський Золотоверхий собор Хрещатик — центральна вулиця Києва, Маріїнський парк.

  Найбільше вразила Але́я Геро́їв Небе́сної Со́тні — вулиця в Печерському районі міста Києва, місцевість Липки. Пролягає від Майдану Незалежності й Хрещатика до Ольгинської та Інститутської вулиць. Алея пішохідна. На більшій її частині, там, де в лютому 2014 року відбулися розстріли, обабіч улаштовано пам’ятні знаки, пам’ятники та меморіали на честь героїв Небесної сотні.

  Столиця заворожила нас своїм масштабом, величчю, вишуканістю. Атмосфера у цьому місці надзвичайна. Тут ти відволікаєшся від буденних проблем та знаходиш гармонію. 

  Безумовно, це не остання подорож учнів визначними містами України. Тож нехай наступні будуть такими ж вдалими!

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік