• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Збереження екології – запорука щасливого життя!

    6 лютого 2018 року до стін Березнегуватського професійного ліцею завітав представник Управління фітосанітарної безпеки в Березнегуватському районі.

     Зустріч мала на меті ознайомити учнів та працівників ліцею із проблемами забур’яненості  та небезпеки, яка виникає у разі нехтування вчасної ліквідації бур’янів, а особливо – амброзії.

      Для всіх присутніх була проведена бесіда, яка розкрила основні проблеми екологічної ситуації в районі. Були розкриті шляхи вирішення даної проблеми, на підтвердження цього презентували ряд відеороликів шкіл Березнегуватського та Снігурівського районів, в яких учні висловили актуальні проблеми екологічні проблеми і запропонували свої шляхи їх вирішення.

      Наостанок всі мали можливість переглянути позитивний і в той же момент повчальний відеоролик, який покращив настрій всім присутнім.

     Дана зустріч дала зрозуміти, що кожен з нас повинен турбуватися про чистоту і добробут нашої землі. І тільки в тому випадку, коли ми будемо дотримуватися порядку, виконуючи вчасно роботи по знищенню карантинних та інших бур’янів, ми зможемо зберегти як здоров’я населення так і стабільного екологічного стану території селища.    

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік