• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Зі святом, любі вчителі!

       Учитель… Така нелегка і водночас така важлива професія… Не кожен візьметься за цю складну працю, тому що потрібно вміти не лише навчити, а й згуртувати, підказати, допомогти. Потрібно бути не лише педагогом, а й порадником і справжнім другом.

      Праця вчителя складна, важка і надзвичайно відповідальна. В.О. Сухомлинський, розмірковуючи про унікальність учительської професії, писав: “Працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити. Ткач уже через годину бачить плоди своєї роботи. Сталевар через кілька годин радіє з вогненного потоку металу. Хлібороб, сіяч через кілька місяців милується колосками і жменею зерна, вирощеного в полі… А вчителеві треба працювати роки, щоб побачити предмет свого творіння, буває, минають десятиріччя, і ледве-ледве починає позначатися те, що ти замислив». В стінах нашого ліцею відбувся концерт, присвячений Дню працівника освіти. Ліцеїсти продемонстрували найрізноманітніші таланти та присвятили свої номера улюбленим вчителям. Також почала свою роботу студія «Учнівське самоврядування», яка презентувала цікаво відео привітання ліцеїстів. Коли свято завершилось, то ніхто не хотів розходитись, бо учні та вчителі, майстри в/н  в нашому ліцеї стали міцною та дружньою родиною!

      Наші вчителі, справді, заслуговують на повагу, шану та низький уклін від нас, учнів. Адже перед педагогами поставлене важливе завдання – провести нас важким шляхом науки і допомогти стати освіченими людьми! А це величезна відповідальність та важка праця.

     Любі учителі! Вітаємо вас з професійним святом! Від імені всіх учнів бажаємо щастя, здоров’я, терпіння, творчого натхнення, побільше позитиву і ніколи не засмучуйтеся із-за дрібниць. Ми вас любимо! Зі святом!

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік