• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Квест до Дня студента

     Улюблене свято більшості молоді – Міжнародний день студента, щорічно  святкують 17 листопада.

       Це свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. А ще – це не лише чудовий привід для активного відпочинку  друзів та одногрупників, але і доволі серйозна дата, яку святкують на багатьох наукових конференціях.  І саме до цього свята – Міжнародного дня студента у Березнегуватському професійному ліцеї було організовано та проведено квест – гру-пригоду.

     Метою даного заходу було бажання урізноманітнити трудові будні, внести свіжу хвилю емоцій у навчальний процес та відпочинок.  Як відомо, в подібних іграх необхідно послідовно виконувати взаємозалежні завдання та  проходити випробування. Це захоплива, цікава, нестандартна гра, яка дарує купу позитивних емоцій, розкриває приховані таланти, вчить працювати в команді, логічно та критично мислити, розважає та надихає.

     Для учасників квесту були підібрані складні та цікаві, заплутанні та креативні завдання. Всього було утворено 8 команд: 38 групи кухарів – «Діамант», 37 групи кухарів – «Кухарці», 70 групи трактористів – «Золотий тигр», 71 групи трактористів – «Трактористи», 72 групи трактористів – «Хлібороби», 7 групи ОКНА  – «Переможці», 21 групи МШ – «Піраміда», а також команда гостей – Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Кожна команда мала свого наставника, а до однієї з груп долучилася й Цимбалиста Лілія Андріївна – заступник голови Березнегуватської райдержадміністрації. Адже, дійсно – кожен, хто був студентом, бажає хоч на мить повернутися в той веселий світ, сповнений надій та безтурботних, веселих днів.

      Оцінювало роботу команд журі в складі Дорофєєва Віктора Миколайовича – головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту Березнегуватської райдержадміністрації, Доценко Вікторія Валеріївна, Казак Наталя  Володимирівна, в.о. заступника з НВихР Березнегуватського професійного ліцею.

     Перед учасниками постало нелегке випробування на інтелект, винахідливість, креативність та спритність. Учням довелося виконати різноманітні завдання на 12-ти станціях: «Зрозумій мене» (пантоміма), «Трьохлітрова банка» (назвати предмети, які складаються з 5-7 букв і влізуть у банку), «Тайський бокс» (бій із зав’язаними очима на звук дзвіночка), «Чорна скриня» (неочікувані запитання), «Пірати» (пролізти через перешкоду з мотузок, співаючи при цьому пісню), «Танці народів світу» (станцювати танець за зразком), «Найрозумніший» (скласти  власну поезію, використовуючи подані рими), «Очумілі ручки» (зробити листівку-привітання  до Дня студента), «Спорт» (виконувати складні, але надзвичайно веселі завдання в парах), «Передуйки» (передування кульки із зав’язаними очима), «Солона мова» (відтворення зашифрованого тексту), «Хто на що гаразд?» (лабораторія кухарів).

    Відмінна командна робота, старанність та спритність учасників дали свій результат – кожна команда отримала грамоту за проявлені якості під час гри, а також солодку та смачну винагороду від спонсорів.

     Кожен, хто долучився до квесту, отримав безліч позитивних  емоцій та незабутніх вражень. І маємо надію, що проведення подібного заходу стане доброю традицією в ліцеї. Адже, чого б ти не вчився, ти вчишся для себе. І саме такі нестандартні уроки- ігри вчать не лише теорії, а й вмінню жити серед людей і почувати себе частиною чогось великого і важ

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  ливого.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік