• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Конкурс фахової майстерності з професії Муляр

    Життя не стоїть на місці, так само стрімко народжуються, розвиваються, а потім зникають нові професії. Залишаються найнеобхідніші для якісного життя людини спеціальності. Одна з них – професія будівельника.

    Березнегуватський професійний ліцей відкриває учням дорогу в доросле життя, вчить бути самостійними та відповідальними, дає можливість навчитися бути корисними рідному краю і повноцінними громадянами держави. Адже учні, які здобули освіту в професійному ліцеї, мають старт для яскравого майбутнього, оскільки вже навчені відповідним професійним навичкам та вміють використати свої знання практично.

      Так, з 25 по 26 квітня 2018 року проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Муляр на базі Березнегуватського професійного ліцею. В конкурсі взяли участь учні з Горохівського, Казанківського та Березнегуватського професійних ліцеїв. Окрім того, були запрошені гості з Андріївського та Снігурівського професійних ліцеїв.

    Розпочався захід урочистим відкриттям конкурсу, на якому в гостей була можливість ознайомитися з презентацією професій навчального закладу, а також насолодитися яскравими виступами учасників зразкового танцювального ансамблю «Барви» районного будинку культури. Після такого знайомства з ліцеєм учні – учасники конкурсу, перейшли безпосередньо до виконання тестових та розрахункового завдань у рамках теоретичного туру до кабінету інформаційних технологій,  де було проведено інструктаж з охорони праці щодо виконання робіт на комп’ютері.

     

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

       Прикрасою першого конкурсного дня став виховний захід, присвячений  українсько-німецькому  року мов протягом 2017-2018 років  за планом заходів з реалізації положень Комюніке 8-го засідання Міжурядової українсько-німецької комісії зі співробітництва у справах осіб німецького походження, які проживають в Україні. Захід розпочався розповіддю викладача географії Косяковської О.В., яка провела короткий екскурс по географічному положенню та економічному становищу Німеччини, приділивши особливу увагу архітектурі та  традиціям будівництва країни. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

       Вчитель німецької мови Березнегувастької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ткачук О.М., заздалегідь запрошена для участі в заході, запропонувала ознайомитися з німецьким алфавітом та переконала, що вивчити його не так і складно, як здається на перший погляд. Учні Ольги Миколаївни продемонстрували власний рівень знання німецької, потішивши слухачів цікавими та змістовними діалогами.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

    Продовжила розповідь викладач спецдисциплін Войцьо О.С., яка ознайомила присутніх з особливостями німецької кухні. Родзинкою заходу став майстер-клас по виготовленню німецьких ковбасок та брецелів від майстра виробничого навчання з професії Кухар Кучерук В.Я., якій асистував учень І курсу Коваленко О.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     По закінченню майстер-класу учні-кухарі ліцею, на чолі з майстром виробничого навчання Ковчинською Н.П., запросили гостей посмакувати ковбасками та брецелями власного приготування.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     Відпочивши на свіжому повітрі та підкріпившись німецькими стравами, гостям було запропоновано знайомство з історією та визначними місцями Березнегуватщини.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     Другий конкурсний день розпочався з виконання практичного завдання учасниками конкурсу.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     Впоравшись із завданням, гості та учасники взяли участь у майстер-класі з миловаріння, проведеному заступником директора з виховної роботи Казак Н.В. та викладачем хімії та біології Войцьо Р.І.,  аби залишити на згадку не лише позитивні емоції та досвід, а й подарунки, виготовлені власноруч.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

       За результатами двох етапів конкурсу місця розподілилися таким чином – дипломом I ступеня нагороджений Шушура Володимир, учень Казанківського аграрного професійного ліцею; дипломом II ступеня нагороджений Мосунов Анатолій, учень Березнегуватського професійного ліцею; дипломом III ступеня нагороджений Іщук Андрій, учень філії Надбузького аграрного професійного ліцею.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

    Кожен з учасників придбав позитивний досвід, нові знайомства та враження. А колектив Березнегуватського професійного ліцею отримав задоволення від своєї роботи, адже вклав у організацію конкурсу чимало сил та творчості.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік