• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Кубок ліцею з волейболу

  27 лютого 2016 року проводився традиційний відкритий кубок Березнегуватського професійного ліцею з волейболу. Це був вже 10 ювілейний кубок. В змаганнях взяли участь 4 команди: «Ліцей – ветерани» (учні, які закінчили навчання), «Ліцей учні» (учні, які навчаються зараз), «Жовтневе» (с. Новоукраїнка) та команда ім. М.І. Башкірова.

  З привітальним словом виступили директор ліцею Павліченко Л. С. та провідний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту РДА Дорофєєв В.М. Вони привітали учасників змагань та гостей турніру. Варто відзначити, що серед гостей були присутні ветерани спорту, зокрема волейболу, Волинець Г.В., Степанюк Г. П., Савенко А. Д., Толстой М. Г. та Ватюк О.В.

  Змагання проводилася по круговій системі, тобто кожна команда мала зіграти з усіма командами. Всі ігри проходили в напруженій боротьбі і місце розподілилися так:

  І місце – «Ліцей – ветерани»;

  ІІ місце – «Жовтневе»;

  ІІІ місце – команда ім. М.В. Башкірова;

  ІV місце – «Ліцей – учні».

  Всі команди були нагороджені грамотами і кубками.

  Для учасників і вболівальників працювали буфет та їдальня, де можна було підкріпитися смачненьким. А в кінці змагань всі бажаючі були нагодовані борщем та кашею.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік