• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Ми козацького роду нащадки!

  12 жовтня 2016 року з метою відзначення Дня захисника України Березнегуватський професійний ліцей влаштував яскраве дійство – змагання між учнями ліцею, учнями Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів  та педагогічними працівниками обох навчальних закладів.

  На святі були присутні гості – селищний голова Клеветенко Володимир Васильович, заступник голови райдержадміністрації Цимбалиста Лілія Андріївна, учасники АТО – Петренко Дмитро Володимирович, Корольчук Григорій Володимирович, Заїкін Сергій Геннадійович. Журі обиралося відповідно до тематики заходу. А тому суддівство довірили справжнім експертам – голові Березнегуватської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Лебідю Євгену Анатолійовичу, головному спеціалісту відділу культури, молоді та спорту Березнегуватської районної державної адміністрації Дорофєєву Віктору Миколайовичу та вчителю фізичної культури Березнегуватської загальноосвітньої школи №1 І-ІІ ступенів Слісаренко Геннадію Анатолійовичу.

  Однією великою родиною учні та працівники ліцею зустрічали своїх гостей, які завітали не з пустими руками. За українським  звичаєм вони принесли рум’яний коровай на вишитому рушнику. А продовжили спілкування під час екскурсії територією ліцею.

  На урочистому відкритті змагань привітальне слово взяла господиня ліцею – директор Павліченко Лариса Станіславівна. Висловив свої найкращі побажання і селищний голова Клеветенко Володимир Васильович. Ведучі, учні ліцею Мєдвєдєв Сергій та Басалик Наталя, протягом виступу зі смутком згадували важку долю рідної країни, а згодом із юнацьким запалом висловлювали свої мрії та сподівання щодо розквіту нашої Батьківщини. Ковчинська Аліна зворушила учасників та гостей віршем «Дякую тобі, солдате». Лунали пісні у виконанні учня Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів Скриля Дмитра та учениць Березнегуватського професійного ліцею Степаненко Аліни, Ковчинської Аліни та їх музичного керівника Климчук Іванни Вікторівни. Поетичним словом та піснями  виконавці доторкнулися душі кожного з присутніх, пробудили любов до рідної землі, вдячність та повагу до тих , хто й нині  бореться за нашу незалежність.

  У змаганнях брали участь три команди. Команда «Торнадо» представляла  учнів ліцею, команда «Козаки» була представником від школи, збірна педагогів була представлена як команда «Отамани». Учасникам довелося і помірятися силою, перетягуючи канат, і виявити вправність та спритність в естафетах, і продемонструвати свої вміння надавати першу допомогу, і позмагатися в стрільбі, і навіть проявити кмітливість під час виконання теоретичних завдань. В результаті цікавої та напруженої боротьби перемогу здобула команда гостей – «Козаки». Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами.

  Незважаючи на те, що завдання учасники виконували із задоволенням, все ж таки їм довелося добре попрацювати і витратити чимало сил. А тому гостинні групи кухарів ліцею нагодували присутніх смачною та корисною козацькою кашею.

  І гості, й організатори свята отримали безліч позитивних емоцій. І навіть вітряна і похмура погода не зіпсувала присутнім піднесений настрій.

  Президент учнівського самоврядування Ковчинська Аліна

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік