• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Мотивація як основа продуктивного процесу навчання

       16 листопада 2016 року  згідно плану методичної роботи в Березнегуватському професійному ліцеї було проведено педагогічний діалог з теми : «Як мотивувати учнів на уроках та в позаурочній діяльності».

     До уваги педагогічного колективу методистом навчального закладу було представлено презентацію з даної теми. Присутні, уважно розглянувши та вислухавши запропонований матеріал, долучилися до обговорення шляхів стимулювання навчальної діяльності й виділили основні джерела мотивації навчальної діяльності:

  усвідомлення і прийняття учнем суспільної потреби навчання;

  потреба самоствердження стимулює процес самовдосконалення;

  задоволення від самого процесу навчання є вагомим постійно діючим джерелом мотивації навчання, що називають радістю пізнання;

  головним джерелом мотивації є праця;

  нове могутнє джерело мотивації – ринок праці.

     Також знайшлося місце обговоренню відвіданих протягом останнього місяця засідань методичних   комісій та секцій. Своїми враженнями та досвідом поділилися викладачі загальноосвітніх дисциплін – О.Ю. Кургацька, С.В. Гордієнко, С.Л. Сидоренко; викладач професійно-теоретичної підготовки –Ю.В. Авраменко; в.о. заступника  з виховної роботи –  Н.В. Казак.

      Таким чином, педагоги поповнили свій багаж знань про форми і методи мотивації навчання в учнів та отримали стимул для подальшого зацікавлення в навчальній діяльності своїх вихованців.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік