• Наші координати:

  Адреса:

  смт Березнегувате, вул.В.Букача,85

  Телефон:

  (05168)9-22-46

 • Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

      Як відомо, 3 грудня стало Міжнародним днем людей з обмеженими можливостями. 

        Цей день покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Він є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю. 

        Традиційно, до Міжнародного дня інвалідів, учні Березнегуватського професійного ліцею на чолі з педагогами 29 листопада 2017 року організували збір коштів.

        Волонтери активно залучали жителів селища, акцентуючи увагу на необхідності підтримки дітей-інвалідів Березнегуватщини. Спільними зусиллями було зібрано 3000 грн, які відразу ж знайшли своє призначення. На зборах учнівського самоврядування було вирішено, яким чином використати зібрані кошти. 1500 грн витратили на іграшки, канцтовари та солодощі для розважального заходу в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів при Березнегуватській ЦРЛ. В межах даного заходу учні ліцею організували веселі ігри для дітей, а по закінченню розваг пригостили учасників солодощами, фруктами та соком. 4 грудня учні привітали ученицю ліцею, Прядко Марію та зі щирими побажаннями міцного здоров’я та успіхів, вручили їй смачний та корисний подарунок – фрукти та солодощі. (на суму 400 грн). Окрім того, щороку Березнегуватський професійний ліцей надає благодійну допомогу дитині відповідної категорії Підляцькій Дарині, прибувшій із зони АТО. Цьогоріч дівчинку підтримали фінансово (у розмірі 800 грн) та пригостили фруктами та солодощами (на суму 300 грн).

     Організатори та учасники волонтерського руху висловлюють щиру подяку всім небайдужим за активну життєву позицію, вміння йти на зустріч один одному. Адже за допомогою подібних заходів ми вчимося самі і вчимо інших вірити в добро та разом долати перешкоди.

       Заступник президента учнівського самоврядування  Авраменко Олексій.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *