• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Пам’ятаємо, перемагаємо!

    У Березнегуватському професійному ліцеї було проведено захід, присвячений дню пам’яті та примирення до 72-річчя Великої Перемоги  Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацистами. Так, з метою вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя для щастя інших, у Березнегуватському професійному ліцеї було проведено захід, присвячений дню пам’яті та примирення до 72-річчя Великої Перемоги, організований майстром виробничого навчання Кучерук В.Я. за участі учнів ліцею.

    Ведучі розповіли присутнім про новий зміст відзначення Дня пам’яті та примирення – переосмислення подій ІІ світової війни, чесний діалог навколо складних сторінок минулого та рівне вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом. І, звичайно, особливу увагу привернули до символу цих пам’ятних днів – червоного маку. Історичні факти чергувалися з відеороликами, уривками листів з фронту та німецької неволі. Учні декламували поезію, яка знову і знову нагадувала молоді про найважливіше –  мир, свободу і надзвичайно високу ціну, яку віддали за них наші воїни.

      Гостями заходу стали представники районного Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Для учнів ліцею вони запропонували майстер-клас із виготовлення квітки червоного «маку пам’яті». Надавши власний приклад та матеріал для роботи, гості заохотили до творчості активних учнів ліцею і вже за кілька хвилин кожен учень міг похвалитися символом, виготовленим власноруч.

       09 травня 2017 року учнівський та інженерно-педагогічний склад ліцею взяв участь у районному заході  з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та покладанні квітів до Меморіалу Слави.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік