• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Пам’ять про минуле

  22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

  Свято почали відмічати в Україні «…на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам’яті…» тільки з 2001 року.

  Мета:

  навчальна: розширити знання учнів про партизанський рух в Україні та в рідному місті, героїв партизанського руху, відкарбувати в їхній пам’яті імена найвідоміших діячів партизанського руху;

  виховна: сформувати в учнів інтерес і повагу до історичного минулого нашої Батьківщини; виховувати патріотичні почуття, гуманізм, любов до України, пошану до ветеранів війни.

  Тож 27 вересня 2016 року було організовано лінійку-пам’ять на місці розстрілу членів Березнегуватської підпільної оргазації викладачем історії України Заїкін Ю.С..

  «22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками. Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців, у тому числі тисячі березнегуватці, пройшли крізь це пекло і не скорилися. Серед цих імен і ім’я Федіра Кузьменка, Андрія Головка, Віри Слісаренко, Іди Лауди та інших.» – розповів викладач.

  ПАМЯТАЄМО. ШАНУЄМО. ВКЛОНЯЄМОСЯ

  Плинуть у минуле роки, наповнені героїчними боями і походами фронтовими дорогами та партизанськими стежками. Антифашистський опір в роки Великої Вітчизняної війни – це вияв високого патріотизму сотень тисяч людей в тилу ненависного ворога, це історія героїзму і жертовності партизанів і підпільників, які здобули Перемогу над німецько-фашистськими окупантами.

  У ворожому тилу, в партизанських лісах, гестапівських катівнях народні месники, живі і полеглі, здобули славу і заслужили вічну пам’ять всіх повоєнних поколінь врятованої України.

  Ми бережемо пам’ять та навчаємося у Вас мужності, самовідданості та безмежної любові до Батьківщини. Бібліотекарем ліцею Титаренко А.Б. був підготовлений інформаційний стенд присвячений Дню партизанської слави.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік