• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Педагогічна рада : « Діяльність педагогічного колективу з розвитку громадянської активності, самостійності та організаторських здібностей учнів»

      12 жовтня 2017 року педагогічний колектив ліцею зібрався на чергову тематичну педагогічну раду: « Діяльність педагогічного колективу з розвитку громадянської активності, самостійності та організаторських здібностей учнів».

     Викладачі та майстри в/н розібралися, в чому ж полягає сутність поняття «громадянська активність». В результаті обговорення даної теми, працівники зробили висновки. Процес формування активної громадянської позиції учнівської молоді буде ефективним за таких соціально-педагогічних умов: врахування вікових та індивідуальних особливостей розвитку особистості учня; системність, послідовність і безперервність виховного процесу; партнерська взаємодія учнів із суб’єктами соціального впливу; психолого-педагогічна і фахова підготовка педагога; формування мотивації до громадянської активності; застосування інноваційних форм та інтерактивних методів у позакласній виховній роботі; добровільний та особистісно-мотиваційний характер участі учнів у позакласній виховній роботі.

     Окрім того, викладачем української мови було проведено п’ятихвилинний  курс вдосконалення знання рідної мови. Колективом вирішено зробити подібні п’ятихвилинки регулярними, керуючись висловом Івана Огієнка: «Мова – то серце народу: гине мова – гине народ».

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік