• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Педагогічна рада

  10 листопада 2016 року в Березнегуватському професійному ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради. Темою засідання стало актуальне питання – «Проблеми формування мотивації навчальної діяльності школярів за сучасних умов».

  Методист ліцею, Кургацька О.Ю., запропонувала шляхи вирішення даної проблеми у вигляді презентації, а також зробила підсумок проведених у вересні діагностичних контрольних робіт для учнів І курсу. Заступник з навчально-виробничої роботи, Городецька Л.О. , провела аналіз навчальної роботи за попередні два місяці та дала настанови щодо подальшої роботи педагогічного колективу. Також приділила особливу увагу питанню відвідування учнями навчальних занять. Заступник з виховної роботи, Казак Н.В.,  відзвітувала про проведену виховну роботу протягом вересня-жовтня 2016 року та побажала творчого натхнення колегам у подальшій роботі.

  Директор ліцею, Павліченко Л.С., підсумувала засідання та висловила рекомендації стосовно подальшої плідної роботи в ліцеї. Таким чином, педагоги отримали стимул для нових досягнень та озброїлися необхідною для цього інформацією.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік