• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Тиждень права

     Сучасний світ практично неможливо уявити без прав і обов’язків людини. Права та обов’язки виконують для суспільства безліч функцій. Серед них можна виділити стабільність суспільства, забезпечення справедливості і безліч інших. Саме з таких міркувань та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.09.2016 №1171 «Про затвердження Плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права» в Березнегуватському професійному ліцеї з 5 по 9 грудня проведено Тиждень права.

     Розпочався Тиждень з лінійки, на якій було оголошено про початок Тижня  та ознайомлено з планом заходів. В цей же день учні отримали домашнє завдання, а саме – підготувати реферати на тему «Права людини».

    У вівторок були проведені виховні години класними керівникам для своїх груп на правову тематику. В середу було проведено виставку-конкурс рефератів з теми «Права людини». В четвер учні прослухали лекцію від заступника начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Баська В.М. з теми «Особливості відповідальності неповнолітніх». П’ятниця стала логічним завершенням Тижня. Цього ж дня був проведений відкритий урок на тему «Права людини». Члени журі підвели підсумки та  вручили грамоти переможцям: Мосунову Анатолію, Єлфімовій Тетяні, Бубашвілі Давиду, Дубіннікову Артему. Але кожен учень виніс для себе цінні знання, які обов’язково знадобляться її у подальшому житті.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік