• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Тиждень трактористів

     Вже стало доброю традицією в Березнегуватському професійному ліцеї проводити тижні фахової майстерності. Так, з 19 по 23 грудня згідно плану методичної роботи в ліцеї було проведено тиждень трактористів.

     Адже в нашому навчальному закладі здійснюється кваліфікована підготовка працівників з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1, В1, А2), водій автотранспортних засобів (категорії «С1»)».

     Розпочався він урочистим відкриттям на лінійці, де було оголошено план та завдання на тиждень. У вівторок викладач професійно-теоретичної підготовки Носик О.В. провела з учнями конкурс кросвордів. Переможцями конкурсу стали учні І курсу – Солодкін М., Бондаренко Я., Коваленко А., Мосунов А. та учні ІІІ курсу  – Похил М., Левенко Д., Прокопчук Д. У середу викладач Верескун В.С. продемонстрував відкритий урок теоретичної підготовки з теми «Посівні та садильні машини», на якому особливо відзначився своїми знаннями учень І курсу Мосунов А. У четвер учні мали змогу продемонструвати свої вміння на уроці виробничого навчання під керівництвом майстра в/н Вензліцького О.Ю. Найбільш наполегливим та умілим тут виявився учень І курсу Кучеренко Г. П’ятниця стала логічним завершенням тижня – найактивніші учні  нагороджуються грамотами, а менш активні отримують стимул плідно працювати задля досягнення необхідних знань.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2023 рік