• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Чергове засідання педагогічної ради

    08 лютого 2018 року в Березнегуватському професійному ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради, присвячене обговоренню професійної діяльності педагогів, які атестуються в поточному навчальному році.

     Розпочалося засідання, традиційно, виступом директора ліцею – Павліченко Лариси Станіславівни. Керівник наголосила, що метою педагогів нашого навчального закладу є формування особистості, яка знайде себе в житті, відчуватиме свою необхідність, яка зможе працювати та реалізувати всі ті позитивні якості, які вона принесла з собою в світ. А виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий педагог.

    Продовжили тему своїми доповідями педагоги. Протягом педради було висвітлено такі теми: «Формування та розвиток математичних компетентностей на уроках математики», «Формування комунікативної компетентності шляхом впровадження інноваційних технологій на уроках української мови і літератури», «Сучасні технології навчання», які були представлені відповідно Косяковською О.В., Кургацькою О.Ю., Носик О.В.

    Завершив педраду виступ психолога ліцею – Коваль О.С., в якому йшлося про  психолого-педагогічні причини неуспішності учнів та способи її подолання в умовах диференціації навчально-виробничого процесу.

    В результаті обговорення заслуханого матеріалу дійшли висновку, що модель сучасного педагога передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку.  А завдання компетентного вчителя — надати можливість для розвитку та самоосвіти особис­тості, сприяти пошуку індивідуальності, самореалізації учня, тим самим створюючи умови для виховання кваліфікованого робітника, а в майбутньому – успішного громадянина своєї держави.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік