• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  Історія та трагедія Бабиного Яру

  26 вересня 1941 р. відбулася нарада німецько-фашистської окупаційної влади, на якій розглянули заходи щодо ліквідації єврейського населення Києва. Визначили місце розстрілу — Бабин Яр, один з найбільших на території Києва яр, де можна було б заховати тисячі трупів. Було розроблено маршрут, визначено місце збору осіб єврейської національності. Великий район, що прилягав до Бабиного Яру, було надійно оточено, аби в місті не довідалися про страти. Вранці 29 вересня тисячі євреїв прийшли до зазначеного в наказі місця. До настання темряви німці встигли розстріляти лише дві третини з тих, хто прийшов, майже 22 тисячі.

  З метою виховання учнівської молоді на прикладах героїв минулого в Березнегуватському професійному ліцеї був проведений тематичний виховний захід для учнів І, ІІ та ІІІ курсів «Історія та трагедія Бабиного Яру». У виховному заході взяли участь Токарева карина, Шамова Ірина, Верескун Анастасія та Бубало Ірина (учениці ІІІ курсу професії Кухар). Відповідно до тематики виховного заходу учням була запропонована історія Бабиного Яру з використанням фотодокументів та перегляд документального фільму «Бабин Яр: пам’ятаємо».

  Тож ліцеїсти сьогодні вкотре згадали про криваві сторінки нашої історії та вшанували пам’ять про жертв розстрілу в Бабиному Яру хвилиною мовчання.

  Трагедія Бабиного Яру є спільною для всіх, хто живе в Україні. Вона немає національних ознак чи терміну давності. Наш обов’язок не лише з гідністю вшанувати пам’ять загиблих, але й не дати забути ці трагічні події молодому поколінню.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік