• Тел: (05168)9-22-46
  Факс: (05168)9-21-53
  e-mail: litsey35@meta.ua

  31-ша річниця Чорнобильської катастрофи

      26 квітня в Україні відзначають 31-шу річницю аварії на Чорнобильській АЕС – найбільшої техногенно-екологічної катастрофи сучасності.   Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами  екологічної біди, руйнівного впливу на здоров’я та життя. Для всього людства слово «Чорнобиль» стало символом страшної техногенної катастрофи та величезної екологічної біди. За офіційними даними від радіаційних викидів постраждали більше трьох мільйонів людей. Масштаби цієї трагедії могли бути значно більшими, якби не мужність і самопожертва героїв-ліквідаторів, які ризикуючи здоров’ям та життям, встали на шляху радіаційного лиха.

     Сьогодні в Березнегуватському професійному ліцеї відбувся тематичний захід із вшанування пам`яті 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Ведучі розповіли присутнім про причини, наслідки та жахіття до яких призвела аварія наЧорнобильській атомній електростанції та про подвиги людей, які кинулися до реактора, ризикуючи життям, щоб відвернути трагедію. Також в стінах нашого ліцею всі бажаючі мали змогу відвідати тематичну виставку. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх загиблих, які поклали свої життя під час ліквідації ядерної катастрофи та померли від хвороб в наступні роки учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.

     В цей день бібліотекар ліцею Титаренко А.Б. підготувала стенд “Чорнобильська катастрофа” для ознайомлення учнів з історичними даними та фотофакторами  трагедії.

     Пам’ять не має строку давності. У наших серцях, у серцях прийдешніх поколінь житимуть імена тих, хто собою захистив світ від атомного лиха, хто передчасно пішов від нас, уражений Чорнобилем. Подвиг цих людей назавжди записано до літопис у людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

  Коментарi

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  *    

  © Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік