Інженерно-педагогічний колектив

Павліченко Лариса Станіславівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач з предметів “Економіка” та “Основи галузевої економіки підприємства”

(більше…)

Городецька Людмила Олександрівна

IMG_1682н

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач професійно-теоретичної підготовки з професії  “Оператор  комп’ютерного набору. Адміністратор”

(більше…)

Щур Марина Петрівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач з предметів  “Українська мова, “Українська література” та “Зарубіжна література”

(більше…)

Біль Володимир Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач з предмету “Фізична культура”

(більше…)

Заїкін Юрій Станіславович

 

 

 

 

Викладач з предметів “Історія України”, “Всесвітня історія”, “Громадянська освіта”, “Основи трудового законодавства” та “Основи правових знань”

(більше…)

Войцьо Роман Ігорович

 

 

 Викладач з предметів “Хімія”, “Біологія”, “Екологія” 

(більше…)

Авраменко Юрій Вікторович

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач професійно-теоретичної підготовки з професії “Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва (категорій А1, В1, А2), водій автотранспортних засобів (категорії “С1″)”

(більше…)

Гордієнко Сергій Вікторович

 

Викладач з предметів “Фізика”, “Астрономія”, “Технології”, “Захист Вітчизни”

(більше…)

Павліченко Олександр Віталійович

 

 

Викладач професійно-теоретичної підготовки з професії “Муляр, штукатур” та з предметів “Охорона праці” і “Технології”

(більше…)

Войцьо Олена Степанівна

 

 

 Викладач професійно-теоретичної підготовки з професії “Кухар”

 

(більше…)

Верескун Віталій Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач з предмету “Сільськогосподарські машини” та майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва (категорій А1, В1, А2), водій автотранспортних засобів (категорії “С1″)”

(більше…)

Носик Ольга Вікторівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач професійно-теоретичної підготовки з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, водій автотранспортних засобів категорії С1”

 

(більше…)

Кургацька Оксана Юріївна

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач з предметів “Українська література” та “Зарубіжна література”

(більше…)

Вензліцький Олег Юрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва (категорій А1, В1, А2), водій автотранспортних засобів (категорії “С1″)”

(більше…)

Косяковська Ольга Василівна

IMG_0713а

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач  “Математики”, “Економіки”, “Географії”

(більше…)

Попович Тетяна Михайлівна

IMG_0677а

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач англійської мови

(більше…)

Ацехівський Валерій Васильович

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва (категорій А1, В1, А2), водій автотранспортних засобів (категорії “С1″)”

(більше…)

Кучерук Віра Яковлівна

Майстер виробничого навчання з професії «Кухар»

(більше…)

Кучерук Тетяна Василівна

Майстер виробничого навчання з професії «Муляр. Штукатур»

(більше…)

Дубняк Вадим Борисович

 

Майстер виробничого навчання з професії “Оператор комп’ютерного набору”

(більше…)

© Березнегуватський професійний ліцей 2022 рік